Boj o první místo jsme vyhráli

Ve čtvrtek jsme hráli další kolo soutěže mužů, kdy jsme na našem hřišti přivítali Spoje, které stejně jako my dosud vše vyhrály. Očekával se vyrovnaný fotbal, ale tomu tak nebylo.

Soupeř začal pasivně na své polovině a čekal na naše útoky, kterým odolával jen do 15. minuty. O minutu později se však po chybě v rozehrávce soupeř dostal do samostatného úniku a bylo vyrovnáno. Dále se obraz hry nezměnil, zatlačený soupeř se čas od času dostal do brejku, ale převážně jsme je drtili a do poločasu dokázali proměnit další dvě situace v branky. Ve druhém poločase to vypadalo podobně a dali jsme soupeři další tři branky. Nebýt soupeřova brankáře, bylo by to mnohem více, nicméně naše koncovka vázla včetně dvou neproměněných penalt.

Ve výsledku jsme tedy druhý (před tímto výsledkem) tým tabulky porazili 6:1 a upevnili si první příčku. Další kolo budeme hrát opět proti týmu z druhého místa, kam se dostalo po minulém kole béčko Klánovic. Zápas hrajeme v sobotu od 16ti hodin na našem hřišti.