Pátá výhra v řadě

Ani v pátém zápase jsme nenašli přemožitele a po výsledku 9:1 nad béčkem Hrdlořez máme stále plný počet bodů.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a hnali se za vedoucí brankou. Přesto to byl právě soupeř, kdo udeřil poprvé. Po pár našich útocích se soupeř dostal ve 4. minutě ke svému prvnímu útoku, z kterého hned dal vedoucí branku. Obraz zápasu zůstal dále stále stejný. Snažili jsme se o vyrovnání, ke kterému se dostalo až v 25. minutě a soupeř povolil úplně, když si během šesti minut nechal dát hned tři branky. Ve 38. minutě jsme pak dali poslední branku prvního poločasu, který tedy skončil 4:1.

Ve druhém poločase padaly branky už jen pouze do sítě Hrdlořez. Soupeř měl několik příležitostí, ale nic nedotáhl do konce, včetně neproměněné penalty. Skóre na konci tedy bylo 9:1 a tímto vítězstvím jsme si zatím upevnili první příčku před druhými Spoji, které mají horší skóre už o 19 branek!

Příští zápas hrajeme už tento čtvrtek od 10ti hodin právě proti Spojům, s kterými se utkáme o první místo!