V úvodu sezóny nám body zůstaly doma

První zápas mužů je za námi a ačkoli tomu první poločas neodpovídal, tak konečné skóre 8:3 mluví jasně v náš prospěch. V první půli jsme se soupeře snažili zatlačit před vlastní branku, ale výkon nebyl dobrý a nic se nám nedařilo dotáhnout do úspěšného konce. Bylo spoustu nepřesností, jak v přihrávkách, tak střelách. A tak to byl právě soupeř, který ve 24. minutě udeřil jako první. Po tomto šoku jsme měli co dohánět, jak do skóre, tak do výkonu. A povedlo se. Alespoň ve skóre. V posledních sedmi minutách prvního poločasu jsme dali dvě branky a skóre do poločasu otočili.

V druhé půli soupeř totálně odešel a od 52. do 56. minuty si nechal nasázet čtyři branky. Vedli jsme 6:1 a zápas byl prakticky hotový. Výkon byl poté o trošku lepší, ale stejně to nebylo ono. V posledních dvaceti minutách padly ještě čtyři branky, po dvou na obou stranách a na konci svítilo na tabuli 8:3.

Příští zápas hrajeme v neděli 3.9.2017 od 16ti hodin v Uhříněvsi, která dnes na úvod dostala trojku ve Spojích.