Třetí přípravný zápas s Hostivaří jsme vyhráli 5:1

Předposlední přípravné utkání jsme sehráli dnes na našem hřišti proti Hostivaři, která byla v přípravě zatím stoprocentní. I přes náš rychlý gól (ve 4. minutě) to byla spíše Hostivař, která hrozila pasy za naše obránce a následnými nájezdy. A zhruba po půl hodině se jim jeden podařilo dotáhnout do konce a bylo vyrovnáno na 1:1.

V druhém poločase ale soupeř totálně odpadl a hned z prvního útoku jsme vedli 2:1. Soupeře jsme téměř celý poločas drželi na jeho polovině a přidali ještě další tři branky ze standarních situací. V celkovém součtu jsme tedy vyhráli 5:1 a odnesli si povzbuzení do dalších zápasů.

Poslední přípravné utkání nás čeká toto úterý od 18ti hodin na našem hřišti proti Košířům. O víkendu už nám začíná 1. kolo soutěže, když v sobotu od 10:30 doma přivítáme béčko sousedů ze Štěrbohol.