Starší přípravka | kompletní rozpis

1. kolo

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLeagueSezónaMísto zápasu
Starší přípravka2018-19
Běchovice, T.
Starší přípravka2018-19
Union Strašnice, T.
Starší přípravka2018-19
Vítkov, T.
Starší přípravka2018-19
Mikulova, UMT.
Starší přípravka2018-19
ČAFC, UMT.
Starší přípravka2018-19
Kunratice, T.

2. kolo

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLeagueSezónaMísto zápasu
Starší přípravka2018-19
Kunratice, T.
Starší přípravka2018-19
Uhelné sklady, T.
Starší přípravka2018-19
Praga, T.
Starší přípravka2018-19
Bohnice, T.
Starší přípravka2018-19
ČAFC, UMT.
Starší přípravka2018-19
Slavia Praha, UMT.

3. kolo

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLeagueSezónaMísto zápasu
Starší přípravka2018-19
Union Strašnice, T.
Starší přípravka2018-19
ČAFC, UMT.
Starší přípravka2018-19
Praga, T.
Starší přípravka2018-19
Mikulova, UMT.
Starší přípravka2018-19
Běchovice, T.
Starší přípravka2018-19
Vítkov, T.

4. kolo

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLeagueSezónaMísto zápasu
Starší přípravka2018-19
Vítkov, T.
Starší přípravka2018-19
Uhelné sklady, T.
Starší přípravka2018-19
Praga, T.
Starší přípravka2018-19
Bohnice, T.
Starší přípravka2018-19
Slavia Praha, UMT.
Starší přípravka2018-19
Kunratice, T.

5. kolo

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLeagueSezónaMísto zápasu
Starší přípravka2018-19
ČAFC, UMT.
Starší přípravka2018-19
Union Strašnice, T.
Starší přípravka2018-19
Mikulova, UMT.
Starší přípravka2018-19
ČAFC, UMT.
Starší přípravka2018-19
Běchovice, T.
Starší přípravka2018-19
D. Měcholupy, T.

6. kolo

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLeagueSezónaMísto zápasu
Starší přípravka2018-19
Uhelné sklady, T.
Starší přípravka2018-19
Union Strašnice, T.
Starší přípravka2018-19
Kunratice, T.
Starší přípravka2018-19
Slavia Praha, UMT.
Starší přípravka2018-19
Bohnice, T.
Starší přípravka2018-19
Vítkov, T.

7. kolo

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLeagueSezónaMísto zápasu
Starší přípravka2018-19
D. Měcholupy, T.
Starší přípravka2018-19
ČAFC, UMT.
Starší přípravka2018-19
Praga, T.
Starší přípravka2018-19
Mikulova, UMT.
Starší přípravka2018-19
ČAFC, UMT.
Starší přípravka2018-19
Běchovice, T.

8. kolo

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLeagueSezónaMísto zápasu
Starší přípravka2018-19
Kunratice, T.
Starší přípravka2018-19
Vítkov, T.
Starší přípravka2018-19
Union Strašnice, T.
Starší přípravka2018-19
Bohnice, T.
Starší přípravka2018-19
Mikulova, UMT.
Starší přípravka2018-19
Slavia Praha, UMT.

9. kolo

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLeagueSezónaMísto zápasu
Starší přípravka2018-19
ČAFC, UMT.
Starší přípravka2018-19
Uhelné sklady, T.
Starší přípravka2018-19
ČAFC, UMT.
Starší přípravka2018-19
Praga, T.
Starší přípravka2018-19
Běchovice, T.
Starší přípravka2018-19
D. Měcholupy, T.

10. kolo

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLeagueSezónaMísto zápasu
Starší přípravka2018-19
Union Strašnice, T.
Starší přípravka2018-19
Vítkov, T.
Starší přípravka2018-19
Mikulova, UMT.
Starší přípravka2018-19
Kunratice, T.
Starší přípravka2018-19
Slavia Praha, UMT.
Starší přípravka2018-19
Běchovice, T.

11. kolo

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLeagueSezónaMísto zápasu
Starší přípravka2018-19
ČAFC, UMT.
Starší přípravka2018-19
ČAFC, UMT.
Starší přípravka2018-19
Uhelné sklady, T.
Starší přípravka2018-19
Bohnice, T.
Starší přípravka2018-19
Praga, T.
Starší přípravka2018-19
D. Měcholupy, T.