Klubová pravidla – test

 1. fesajdfio djlsfhadsoui fhadkshf

 2. Rodič omlouvá dítě z tréninků včas trenérům nebo vedoucímu týmu do skupiny aplikace Whatsapp a vždy připojí důvod jeho absence.
 3. Nominaci na zápasy zveřejňuje trenér ve čtvrtek večer do Whatsappové skupiny. Pokud s předstihem víte, že se nemůžete nadcházejícího zápasu zúčastnit, omluvte se prosím v úterý na tréninku, aby trenér mohl zajistit náhradu.
 4. Sraz na trénink nejpozději 10 minut před jeho začátkem v týmové šatně (tj. od 17 hod. – v kabině 16:50), vhodná obuv (kopačky, turfy, sálovky), každý má dále láhev s pitím, pantofle a ručník.
 5. Sraz na zápas nejpozději 45 minut před začátkem zápasu v šatně. K povinnému vybavení patří vhodná obuv (kopačky, sálovky), chrániče, láhev s pitím, pantofle a ručník.
 6. Cestovné po regionu do 50 km činní 50 Kč za pasažéra, při delších zájezdech 100 Kč.
 7. Do kabiny a na hřiště při veškerých týmových akcích mají přístup pouze hráči a realizační tým.
 8. Po konci každého zápasu nebo turnaje se hráči v týmové šatně osprchují (od kategorie starší přípravky) a odejdou ve vycházkovém oblečení. V zimním období nezapomeneme odejít s kulichem. Všichni hráči a trenéři dodržují svůj dresscode a sledují předepsané oblečení na jednotlivé tréninky.
 9. Rodiče a ostatní příbuzní neudělují hráčům během hry žádné pokyny ani nezasahují do taktických pokynů trenérů.
 10. Čím víc budou rodiče fandit, tím lépe, klukům to velice pomáhá, když cítí Vaši důvěru a podporu. Pozitivní atmosféra při našich utkáních je prvním klíčem k úspěchu.
 11. Každý čtvrtek na závěr tréninku soutěžíme o službu na příští týden.
 12. Letní příprava!!!! Fotbalová sezóna začíná vždy povinným soustředěním poslední týden v srpnu, kterému budou předcházet příměstské kempy v prvních dvou týdnech v srpnu.