8. ročník turnaje Poháru starosty Dolních Měcholup

Dne 23. 6. 2018 proběhl na našem hřišti 8. ročník turnaje mladší přípravky o pohár starosty Dolních Měcholup. Turnaje se zúčastnilo 8 mužstev SK Dolní Měcholupy (býlí, zelení), TJ Kyje, FK Újezd nad Lesy, FK Loko Vltavín, SK Roztoky u Prahy, SK Posázavan Poříčí nad Sázavou, FAAZ Praha (fotbalová akademie). Pan starosta Dolních Měcholup spolu s předsedou SK zahájili turnaj a začali lité boje ve skupinách.

Po odehrání základních skupin, byla mužstva rozdělena opět na 2 skupiny podle pořadí v základních skupinách, kdy první dvě mužstva postoupila do tabulky o konečné 1. – 4. místo a další dvě mužstva o konečné 5. – 8. místo. Boje o konečné umístění v turnaji měly ještě větší náboj,a kvalita zápasů se ještě zvýšila. Celý turnaj řídila trojice velmi zkušených rozhodčích a to p. Tichý Jiří, p. Petr Handl a bývalý ligový rozhodčí p. Ivan Grégr. A jak to všechno dopadlo.

Výsledky turnaje: o 1. – 4. místo

1. SK DM býlí
2. FAAZ Praha
3. SK Posázavan poříčí nad Sázavou
4. SK Roztoky u Prahy

O 5. – 8. místo

5. FK Loko Vltavín
6. FK Újezd nad Lesy
7. TJ Kyje
8. SK DM zelení

Nejlepším brankářem byl vyhlášen Jakub Kaisler z FK Loko Vltavín, nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Filip Rahbani z FAAZ Praha a nejlepším střelcem byl vyhlášen Josef Pavel (18 branek) z domácí SK DM. Zvláštní cenu za 1. odehraný zápas ve své krátké kariéře dostal Karel Fischl z domácí SK DM.

Pan starosta na konci turnaje předal diplomy, poháry a medaile, včetně malých dárků všem zúčastněným týmům, jednotlivým hráčům i rozhodčím. Poděkoval všem zúčastněným i funkcionářům SK za velmi dobrou organizaci a poté 8. ročník turnaje o pohár starosty ukončil.

Výbor SK děkuje celé mladší přípravce včetně trenérů za velmi dobrou reprezentaci.