Starší přípravka | kompletní rozpis

1. kolo

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLeagueSezónaMísto zápasu
Starší přípravka2018-19Běchovice, T.
Starší přípravka2018-19Union Strašnice, T.
Starší přípravka2018-19Vítkov, T.
Starší přípravka2018-19Mikulova, UMT.
Starší přípravka2018-19ČAFC, UMT.
Starší přípravka2018-19Kunratice, T.

2. kolo

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLeagueSezónaMísto zápasu
Starší přípravka2018-19Kunratice, T.
Starší přípravka2018-19Uhelné sklady, T.
Starší přípravka2018-19Praga, T.
Starší přípravka2018-19Bohnice, T.
Starší přípravka2018-19ČAFC, UMT.
Starší přípravka2018-19Slavia Praha, UMT.

3. kolo

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLeagueSezónaMísto zápasu
Starší přípravka2018-19Union Strašnice, T.
Starší přípravka2018-19ČAFC, UMT.
Starší přípravka2018-19Praga, T.
Starší přípravka2018-19Mikulova, UMT.
Starší přípravka2018-19Běchovice, T.
Starší přípravka2018-19Vítkov, T.

4. kolo

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLeagueSezónaMísto zápasu
Starší přípravka2018-19Vítkov, T.
Starší přípravka2018-19Uhelné sklady, T.
Starší přípravka2018-19Praga, T.
Starší přípravka2018-19Bohnice, T.
Starší přípravka2018-19Slavia Praha, UMT.
Starší přípravka2018-19Kunratice, T.

5. kolo

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLeagueSezónaMísto zápasu
Starší přípravka2018-19ČAFC, UMT.
Starší přípravka2018-19Union Strašnice, T.
Starší přípravka2018-19Mikulova, UMT.
Starší přípravka2018-19ČAFC, UMT.
Starší přípravka2018-19Běchovice, T.
Starší přípravka2018-19D. Měcholupy, T.

6. kolo

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLeagueSezónaMísto zápasu
Starší přípravka2018-19Uhelné sklady, T.
Starší přípravka2018-19Union Strašnice, T.
Starší přípravka2018-19Kunratice, T.
Starší přípravka2018-19Slavia Praha, UMT.
Starší přípravka2018-19Bohnice, T.
Starší přípravka2018-19Vítkov, T.

7. kolo

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLeagueSezónaMísto zápasu
Starší přípravka2018-19D. Měcholupy, T.
Starší přípravka2018-19ČAFC, UMT.
Starší přípravka2018-19Praga, T.
Starší přípravka2018-19Mikulova, UMT.
Starší přípravka2018-19ČAFC, UMT.
Starší přípravka2018-19Běchovice, T.

8. kolo

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLeagueSezónaMísto zápasu
Starší přípravka2018-19Kunratice, T.
Starší přípravka2018-19Vítkov, T.
Starší přípravka2018-19Union Strašnice, T.
Starší přípravka2018-19Bohnice, T.
Starší přípravka2018-19Mikulova, UMT.
Starší přípravka2018-19Slavia Praha, UMT.

9. kolo

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLeagueSezónaMísto zápasu
Starší přípravka2018-19ČAFC, UMT.
Starší přípravka2018-19Uhelné sklady, T.
Starší přípravka2018-19ČAFC, UMT.
Starší přípravka2018-19Praga, T.
Starší přípravka2018-19Běchovice, T.
Starší přípravka2018-19D. Měcholupy, T.

10. kolo

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLeagueSezónaMísto zápasu
Starší přípravka2018-19Union Strašnice, T.
Starší přípravka2018-19Vítkov, T.
Starší přípravka2018-19Mikulova, UMT.
Starší přípravka2018-19Kunratice, T.
Starší přípravka2018-19Slavia Praha, UMT.
Starší přípravka2018-19Běchovice, T.

11. kolo

DatumDomácíČas/VýsledekHostéLeagueSezónaMísto zápasu
Starší přípravka2018-19ČAFC, UMT.
Starší přípravka2018-19ČAFC, UMT.
Starší přípravka2018-19Uhelné sklady, T.
Starší přípravka2018-19Bohnice, T.
Starší přípravka2018-19Praga, T.
Starší přípravka2018-19D. Měcholupy, T.