Generálka mužům vyšla

Poslední přípravný zápas, v kterém jsme přivítali Košíře, je za námi a po výhře 3:1 nám příprava v poměru 3 výhry/1 prohra vyšla (alespoň výsledkově).

V prvním poločase jsme se dostali do vedení až pět minut před koncem po rohovém kopu. V druhém poločase jsme po chybné rozehrávce v obraně hostí včetně jejich brankáře obrali soupeře o balón a do prázdné brány zvýšili na 2:0. Poté se hosté zmohli k náporu, který vyústil ve snížení deset minut před koncem a o chvilku později měli i nadějnou šanci na vyrovnání, kdy střela neletěla daleko od naší šibenice. Potvrdilo se však pravidlo nedáš-dostaneš a o pár minut později po rychlé akci a následném centru jsme hlavičkou zvýšili na konečných 3:1.

V sobotu 26.8. nás čeká již první kolo soutěže, kdy od 10:30 přivítáme doma béčko Štěrbohol.